E-Ticaret Sitesi

İnternet üzerinden alış-veriş bu denli artmışken, bu alış-veriş merkezinde yer almamak olmaz. Taleplerinize uygun fiyatlarda E-Ticaret Sitesi yazıyoruz. Ürünlerini giriyoruz. Sistemi işler şekilde teslim ediyoruz.

  • Fiyat Listesi
  • Katalog
  • Tanıtım Filmi
  • Dünyada Can Özgür Bektaş

Website Tasarım

Web sitesi üzerinden firmanızı tanıtabilir, ürünlerinizi sergileyebilir, elektronik ticaret yapabilir ve internet üzerinde bir yer edinebilirsiniz. Tabiki web tasarımı yaptırırken profesyonel olarak bu işle ilgilenen firmalardan destek almanız önemlidir.

  • Fiyat Listesi
  • Katalog
  • Tanıtım Filmi
  • Dünyada Can Özgür Bektaş
  • Fiyat Listesi
  • Katalog
  • Tanıtım Filmi
  • Dünyada Can Özgür Bektaş
Duyurular
Göksu Vinç Web Sitesi Yayında (01.06.2022) * www.goksuvinc.com/- Emka Elektrik Mühendislik Web Sitesi Yayında (01.05.2022) * www.emkaelektrik.com.tr/- Nusret Öztürk Web Sitesi Yayında (25.07.2021) * www.nusretozturk.com/- Yes Nakliyat Web Sitesi Yayında (25.07.2021) * www.yesnakliyat.com/- Hometown Gayrimenkul Web Sitesi Yayında (25.08.2021) * www.hometowngayrimenkul.com/- Fizyoterapist İhsan Alaca Web Sitesi Yayında (15.08.2021)* www.ihsanalaca.com/- Everest Camper Araç Üstü Çadır Web Sitesi Yayında (20.07.2021)* www.everestcamper.com/- Günay Çınar STYLE Web Sitesi Yayında (20.05.2021)* www.gunaycinarstyle.com/- Acarkent Gurme Manav Web Sitesi Yayında (10.05.2021)* www.acarkentgumemanav.com/- Grape Butik Otel Web Sitesi Yayında (20.04.2021) * www.grapebutikotel.com/- Rüzgar Bobinaj Web Sitesi Yayında (15.03.2021) * www.ruzgarbobinaj.com/- Kemah Organik Web Sitesi Yayında (15.02.2021) * www.kemahorganik24.com/- The Liberty Construction LTD Web Sitesi Yayında (01.01.2021) * www.thelibertyconstruction.com/- Eylül Kozmetik Web Sitesi Yayında (01.04.2020) * www.eylulkozmetik.net- Yuvam Cam Web Sitesi Yayında (01.03.2020) * www.yuvamcam.com- Kemahli Özeren Peynirleri Web Sitesi Yayında (01.01.2020) * www.kemahliozeren.com- Liva İskele Web Sitesi Yayında (01.12.2019) * www.livaiskele.com- Pazarcı İsmail Web Sitesi Yayında (01.10.2019) * www.pazarciismail.com- Bag Butter Fly Web Sitesi Yayında (01.03.2019) * www.bagbutterfly.com- Elits Kozmetik Web Sitesi Yayında (30.08.2018) * www.elitskozmetik.com- Yeminli Tercüme Ofisi Web Sitesi Yayında (15.07.2018) * www.yeminlitercumeofisi.com- Engin Tercüme Web Sitesi Yayında (15.06.2018) * www.engintercume.com- Burcu Nakliyat Web Sitesi Yenilendi (15.05.2018) * www.burcunakliyat.com- Hometown Gayrimenkul Web Sayfası Yayında (01.04.2018) * www.hometowngayrimenkul.com- Zafer Özcan Kişisel Web Sayfası Yayında (01.04.2018) * www.zaferozcan.com.tr- Ertaş Cam Web Sayfası Yayında (01.04.2018) * www.ertascam.com- Galaxy Otomatik Kapı Web Sayfası Yayında (01.04.2018) * www.galaxyotomatikkapi.com- Roses Güzellik Web Sayfası Yayında (01.04.2018) * www.rosesguzellik.com-

Websiteleri firmaların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulur. Günümüzde artan rekabet koşulları içerisinde, internetin de yaygınlaşmasıyla websitelerine verilen önem artmıştır. Kullanıcılar sitenize ulaştığında sizden önce sitenizi görmekte ve sizi siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar.

Devamı

Sosyal Medya nedir? Sosyal Medya; en genel anlatımla yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği digital platformdur.Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor.

Devamı

Arızalanan her marka ve model masaüstü bilgisayarınızın donanımsal yada yazılımsal ne gibi bir sorunu olursa olsun her konuda Özgür Bilişim Hizmetleri uzman personeli tarafından arıza tespiti yapılıp fiyatlandırması yapıldıktan sonra sizin onayınız dahilinde tamiratı gerçekleştirilir.

Devamı

İkinci el bilgisayarlarınızı değerinde alıyor, uygun fiyata ikinci el bilgisayar alımı konusunda her türlü yardımı müşterilerimize gösteriyoruz. İkinci el bilgisayarınızın değerini öğrenmek için bize mail atabilir veya iletişim bölümünden bizi arayıp fiyat öğrenebilirsiniz.

Devamı